Piknikova Ponuka

 

 

BIO Nektár z kokosových kvetov

 Ručne pripravované, 100% prírodné, nízko glykemické sladidlo, ktoré si získalo priazeň ľudí nielen jeho nezameniteľnou       karamelovou chuťou, ale aj týmito benefitmi:

  100% čistý kokosový cukor, bez pridaných sladidiel.

  Prírodný, ručne pripravovaný bio produkt.

  Nízko glykemické sladidlo – pre skvelú kontrolu hmotnosti.

  Vysoký obsah minerálnych látok: magnézia, zinku, železa, vitamínov B1, B2, B3, B6 a C.

  Direct Trade: získavaný od skupiny farmárov dodržiavajúcich pravidlá organického farmárčenia s ktorými spolupracujeme už roky.

Prémiová pravá vanilka mletá

 Vanilka z Indonézie je prvotriednou gourmet vanilkou, pochádzajúcou z ostrova presláveného vanilkou pravou. Táto vanilka patrí   k najlepšej vanilke na svetovom trhu vynikajúc svojími excelentnými výsledkami.

 Naša Premium Vanilla – Vanilka pravá je nepostrádateľnou ingredienciou na dochutenie sladkých jedál, na prípravu dezertov,   krémov, koktejlov, ochutených chladných i horúcích nápojov, zmzlín a čokolád.

 Vanilka je zo všetkých plodín najnáročnejšie na ľudskú prácu pri jej spracovaní, pretože celé spracovanie a pestovanie je   vykonávané ručne bez použitia nástrojov. Preto patri vanilka medzi najdrahšie korenie sveta, je prezývaná kráľovná medzi   korením. Vanilkový struk je kapsulou niektorých druhov orchideí rodu Vanilla . Sú to lianovité rastliny, ktoré musia byt pravidelne   kontrolované. Kvitnú len niekoľko hodín, a za tú dobu musí dôjsť k ručnému opeleniu kvetu ktorý potom dozrieva 6-9 mesiacov .   Plody sa krátko pred dozretím následne spracovávajú. Počas ďalších asi 8 mesiacov plody dozrejú do podoby, ako ich poznáme .

Chute Indonézie je srdečný Direct Trade (obchod na priamo) projekt, založený Slovákom žijúcim priamo na Indonézskom ostrove Jáva. Jedná sa o projekt fungujúci na spravodlivom obchode, ktorý ponúka tie najkvalitnejšie exotické ingrediencie, z farmy priamo k zákazníkovi.