Návrat k tradíciám a poctivej remeselnej chuti sme zhmotnili a preniesli do tradične kvaseného nízkoalkoholického nápoja, ktorý ponúkame v dvoch variáciách s vyšším a nižším obsahom prírodne vykvaseného alkoholu.

Na rozdiel od štandardného piva z chmeľu a sladu sa naša GingerMania vyrába za pomoci ručne vyberaného čínskeho zázvoru, exotických citrusov,  prírodného cukru, pramenitej vody a špeciálnych kvasiniek, pričom neobsahuje žiadne umelé príchute, sladidlá či dochucovadlá. Spôsob prípravy je tajomstvom samým o sebe a je ukrytý v našom recepte. Avšak poctivosť a remeselná zručnosť sa odkryje už pri samotnom vychutnávaní.

Dizajn etikety je špeciálne navrhnutý akademickým maliarom, pánom Sergejom Pančákom, pričom aj samotná etiketa je vyrobená z prírodného recyklovaného papiera.

Ostrosť až pálivosť spolu so sviežou citrónovou šťavou Vás osviežia počas letných horúčav, či naopak rozohrejú v chladných dňoch. Odporúčame podávať samotné dobre vychladené, ale aj ako dôležitú ingredienciu pre miešané nápoje, napríklad s vodkou (Moscow mule) či rumom (Dark n´ Stormy).