ČERSTVO PRAŽENÁ KÁVA, KTORÁ VÁM ROZPOVIE PRÍBEH.

VÝBEROVÁ KÁVA
Sme slovenská pražiareň kávy špecializujúca sa na „specialty grade“ -výberovú kávu. Výberová káva tvorí top 5-10% celosvetovej produkcie a kvalita je presne definovaná metodikou SCAE.

KAŽDÁ KÁVA MÁ PRÍBEH
Každá káva má svoj príbeh a ten začina s ťažkou prácou na farme. Za dobrú prácu si farmári zaslúžia nielen férovú finančnú odmenu, ale aj uznanie. Aj preto kávu presne označíme, aby ste vedeli, kto je hrdinom vášho kávového príbehu.
Záleží nám, aj na tom, aby Vaša káva bola z fariem, ktoré rešpektujú prírodu a aj svojich zamestnancov.

ČERSTVEJŠIE TO UŽ NEJDE
Vaša káva bude vždy čerstvá, nakolko ju pražíme až po vašej objednávke. S rešpektom k vášmu maximálnemu kávovému zážitku a s rešpektom k pestovateľom tejto unikátnej kávy vám ju NENAMELIEME. Zomletá káva rapídne stráca čerstvosť a v odbornom svete sa do hodiny po mletí považuje za zničenú. Sme si istí, že na našu kávu nikdy nezabudnete.

Na Pikniku sa budete môcť stretnúť s BrandAmbassadorom pražiarne  
MATEJom KUBINCOM

Matej je vedúci obchodného oddelenia Green Plantation. Zabezpečuje veľkoobchodné vzťahy, servis, baristické školenia v partnerských podnikoch. Takisto pre Vás rieši technológie spolu s bar-managementom. Do firmy vháňa nový vzduch, ktorým zároveň nadväzuje nové partnerstvá a udržuje kredit firmy. Väčšinu času trávi na cestách. K statusu „brand ambassádora“ patril aj marketingová podpora firmy na sociálnych sieťach.