Hlavné Pódium

Počas celého dňa vás bude sprevádzať obľúbený moderátor Roman Bomboš.

Radek Šubrt

Patrí medzi vyhľadávaných českých top šéfkuchárov. Má bohaté skúsenosti z praxe v zahraničí. Varil v reštauráciách v Nemecko, Rakúsku, Švajčiarsku a v neposlednom rade v New Yorku u Daniela Bouluda. Mohli ste ho vidieť vo viacerých televíznych projektoch ako napríklad Masterchef.  V súčastnosti vedie kurzy varenia, venuje sa cateringovým službám, je spolumajiteľom niekoľkých reštaurácií.

Na Pikniku sa môžete na Radeka tešiť v jeho pódiovej šou kde nám …

Kristína Ovčíková

Žiačka Hotelovej akadémie v Žiline, držiteľka ocenenia TOP Kuchár 2019 v Banskej Bystrici. Na Pikniku v meste bude pripravovať pokrm z jahňacieho rebierka.

Daniel Hrivňák

Vo svojich 30 rokoch prežil v gastronómii už asi všetko. Bol šéfom renomovaných luxusných reštaurácií, varí v televízii, zapojil sa do viacerých zaujímavých projektov. Momentálne kraľuje v reštaurácii Loft v Bratislave.

Na Pikniku si s ním budete môcť navariť. Témou sa nechajte prekvapiť. 

Juraj Struhár

Renomovaný slovenský šéfkuchár, má za sebou stáže v zahraničí – Anglicko, Škótsko, Taliansko. Dnes otvára priestor novým technologickým trendom v gastronómii, podieľa sa na zdokonaľovaní kuchárov na celom Slovensku ako školiteľ, vypracováva koncepty kuchýň reštaurácii a ich menu a je súčasťou viacerých publikácii a relácii o gastronómii. 
V rámci prestížneho GOURMET KLUBU sa zúčastnil  niekoľkých súťaží a prezentácií, patrí medzi majstrov otvárania ustríc a vrcholom jeho doterajšej kuchárskej kariéry bola účasť na EMIRATES SALON CULINARE v DUBAJI.

Na Pikniku vám ukáže …

Martin Hoferica

Člen Žilinského klubu SZKC. Na svojom konte má medzinárodné úspechy, napríklad strieborná medajla Írsko Dublin,  strieborná medajla Chorvátsko a mnoho cenných kovov z domácej scény.

Bude spolu s Františkom Plavým na hlavnom pódiu variť Tradičné recepty.

František Plavý

Majster odbornej výchovy Hotelovej akadémie v Žiline. Taktiež je členom Žilinského klubu a výkonného výboru SZKC. Medzi jeho medzinárodné úspechy patrí napríklad strieborná medajla Hradec Králové, bronzová Celosvetová kuchárska Olympiáda Ika Erfurt v Nemecku – Culinary art a mnoho cenných kovov z domácej scény.

Bude spolu s Martinom Hofericom na hlavnom pódiu variť Tradičné recepty.

Katrína Korcek and band

Katku Korcek si určite pamätáte z dnes už neexistujúcej slovenskej funky skupiny Made2Mate. Skupina je považovaná za jednu z „našich najzaujímavejších“ z 90-tych rokov minulého storočia. Jednotliví členovia M2M sa vydali vlastnou cestou a to bol aj príbeh Katky Korcek. Po krátkom