Užitočné informácie

Počas celého podujatia budeme sedieť prevažne na dekách, môžete si priniesť svoje, alebo Vám požičiame naše. Tráva bude pokosená, bude to príjemné 🙂

Nenoste si so sebou vlastné jedlo, bola by to škoda, pretože naši lokálni gastro predajcovia pre vás pripravujú skutočné dobroty – na klobásu a cigánsku si však chuť nerobte 🙂

Parkovanie pri Budatínskom hrade je obmedzené, pokiaľ Vám to vzdialenosť dovolí, auto nechajte doma. Ak sa predsa rozhodnete prísť autom, budete môcť zaparkovať na odstavnom parkovisku – stará cesta na Tepličku. 

V spolupráci s Auto Becchi máme pre vás pripravený tzv. shuttle – krásnou novou Kiou budeme zvážať návštevníkov od železničnej stanice na Budatín a späť. 

Toalety sú dostupné priamo v areáli Budatínskeho parku. Tu si budete môcť rovnako umyť ruky, prípadne ušmudlané deťúrence 🙂

Priamo v areáli bude k dispozícii prvá pomoc – Akadémia prvej pomoci bude v blízkosti hlavného pódia.

Naši brigádnici Vám radi poradia a pomôžu, ak budete čokoľvek potrebovať. Neváhajte sa opýtať, určite si ich v dave všimnete.

Všetky aktuálne informácie sledujte aj počas eventu na našich sociálnych sieťach. Nikdy neviete, aké prekvapenie môže prísť…

Všetky sprievodné aktivity sú v cene vstupenky. Navštívte edukačný stan, dm drogerie markt pre rodiny, edukácie s Curaprox, Akadémoiu prvej pomoci a Slovnaftom, či novinky skvelého portálu menucka.sk.

Všetky detičky sú u nás viac ako vítané. Vďaka spoločnosti dm drogerie markt, budeme mať k dispozícii prebaľovacie potreby, ale aj zdravé maškrty pre Vaše ratolesti.

Sme ekologickým podujatím, prosíme rešpektujte separáciu odpadu -označené vrecia budú pre plast z pitného režimu, ostatné pre ďalší odpad.

Budatínsky park je národná kultúrna pamiatka, pristupujme preto k nemu s rešpektom.

Vstupenky si kúpte v predpredaji, predídete tak čakaniu v rade.

Prineste si k nám dobrú náladu a rozdávajte ju všade okolo. Budeme sa tešiť na spoločne strávený čas 🙂